Kurumsal Bilgi

''Eksiksiz, titiz ve profesyonel hizmetlerimiz ile her geçen gün kalıcı olduğumuz bu sektörde basamakları tırmanmaya devam ediyoruz. Zor günlerinizde ailemiz ile sizlerin yanında olmaya hazırız.''


İlkemiz;
Gelişime açık, yenilikçi ve insan sağlığına duyarlı bir firma olarak,müşteri memnunuyetini en üst düzeyde tutarak sağlıklı, mutlu ve verimli çalışma ortamı sağlamak.
Müşterilerimizin tüm hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak,amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek.
Güvenilir, dürüst, istikrarlı, adil, uzlaşmacı, yenilikçi, hızlı ve esnek çalışma prensiplerine sahip olmak,sürekli eğitimler ve seminerler vererek personelimizi profesyonelleştirmek.
Müşterilerimize en iyi kalite, en iyi fiyat ve en hızlı, en modern teknoloji ile birlikte sunmaktır.
Yaşam her gün yeniden başlar; hangi yaşta olursanız olun, güneş her sabah yeni umutlarla doğar. Asme Danışmanlık, yeni bir yaşam vaadiyle konuklarını ağırlarken, bu yeni yaşama alabildiğine sağlık ve mutluluk katmayı hedefliyor. Asme Danışmanlık ile yaşlılık, bir sürecin son aşaması olarak değil, yeni bir yaşamın başlangıcı olarak kurgulanıyor. Geriatri bilimini divrofesyonelce yaşama uyarlayan Asme Danışmanlık uzman ekibi; bilgisini yaşamınızda mutluluğa dönüştürüyor.

Ailenize ve sevdiklerinize verdiğiniz değeri, Asme ile gösterin.

Geleneksel toplumlar, yaşamsal kararlarında ne yazık ki duygusallığının etkisinde kalırlar. Sevgimizi gösterme biçimlerimiz de bu duyguların etkisinde kalır. Bebeğimizin bakımında profesyonel yardım almamak bizi “daha iyi birer anne baba” yapar; anne ve babamıza kendi imkanlarımızla evimizde bakmak bizi “hayırlı evlatlar” yapar gibi bir inanışımız var. Ancak ciddi bilgi ve emek isteyen tüm bu süreçler, aile üyelerinin her biri için durumu daha da zorlaştırmaktan öteye gitmez. Çünkü kimse aynı anda iyi bir doktor, hemşire, aşçı, psikolog, temizlikçi, rehber ve evlat olamaz. Asme, her biri alanında uzman kadrosu ile sevgiden çok daha fazlasını; ailenizin ve sevdiklerinizin ihtiyaç duyduğu özeni, saygıyı, sağlık hizmetini ve sosyal ortamı onlara sunar. Asme ailesinin her üyesi, anne ve babanıza duyduğunuz sevgiyi ve onlara verdiğiniz değeri göstermek için varlar.Yeni nesil teknolojik avantajlar ile sağlıklı eşleştirmeler yapılır,hayatınızı kolaylaştıracak olan kaliteli ve esnek çözümler üretilir. Fiziki ortamda yapılan yüz-yüze görüşmeler ile açık , anlaşılabilir , iletişimler sağlanır.
Asme Danışmanlık; bu hizmetleri sunarken, personel arayışında, deneyimli, tecrübeli, güvenilir, güler yüzlü, mesleki yeterliliği olan, referanslı ve sertifikalı personeller ile birlikte çalışır.
Asme Danışmanlık olarak, bu duygu ve düşüncelerle sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir yaşam diliyoruz.
Yılların tecrübesi ile ANKARA’NIN tüm ilçelerinde gerek evinizde gerekse hastane ortamında sizlere en iyi hizmeti sunmak için bilinçli ve iletişime açık referanslı personellerimizle çalışmaktayız.Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarıp,kaliteli hizmet vererek ulusal alanda ilk tercih olmak.

Copyright © 2021 | Asme Danışmanlık&İnsan Kaynakları | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım