Ev ve İşyerlerine Yardımcı Hizmeti

”Bir insanın evi, kişiliğinin ve dünya görüşünün aynasıdır.”

İnsanlar en rahat ettikleri yer evleridir, her birey evinin temiz, toplu ve düzenli olmasını ister. Bu şartların oluşabilmesi için evin düzenli olarak temizlenmesi, havalandırılması, hijyeninin sağlanması gerekir. Ancak günümüzde eşlerin her ikisi de çeşitli nedenlerle çalışma hayatında olmak durumundadır. Böylesi durumlarda evlerinin düzenini sağlayacak, temizliği yapacak, yemek hazırlayabilecek, tertipli, düzenli, güvenilir birilerine ihtiyaç duyulacaktır. Bu kişilerin genel temizlik kurallarını bilmesi yanında, yemek , ütü yapabilmesi, hijyen kurallarına uyması, güvenilir bir yapıda ve kişilikte  olması da  çok önemlidir. 

Asme Danışmanlık ile ev temizliği alanında profesyonel ekibi ile kaliteli malzemeyi kullanan, temizlik alanında hijyene ve düzene önem veren firmamız ile Ankara’nın her yerinde ev Temizliği Hizmeti yapılmaktadır. Ev Temizliğinde kalite ve sizin standartlarınıza uygun hizmet sunan firmamız  7/24 hizmet vermektedir. Ev Temizliğinde kullandığımız temizlik araç ve gereçlerinde canlı sağlığına etki edebilecek yan etkileri olmaya kimyasal kullanmakla beraber, doğal ve etkili ürünler kullanılmaktadır.


<p><b><span style="font-size: 18px;">”Bir insanın evi, kişiliğinin ve dünya görüşünün aynasıdır.”</span></b></p><p>İnsanlar en rahat ettikleri yer evleridir, her birey evinin temiz, toplu ve düzenli olmasını ister. Bu şartların oluşabilmesi için evin düzenli olarak temizlenmesi, havalandırılması, hijyeninin sağlanması gerekir. Ancak günümüzde eşlerin her ikisi de çeşitli nedenlerle çalışma hayatında olmak durumundadır. Böylesi durumlarda evlerinin düzenini sağlayacak, temizliği yapacak, yemek hazırlayabilecek, tertipli, düzenli, güvenilir birilerine ihtiyaç duyulacaktır. Bu kişilerin genel temizlik kurallarını bilmesi yanında, yemek , ütü yapabilmesi, hijyen kurallarına uyması, güvenilir bir yapıda ve kişilikte  olması da  çok önemlidir. </p><p>Asme Danışmanlık ile ev temizliği alanında profesyonel ekibi ile kaliteli malzemeyi kullanan, temizlik alanında hijyene ve düzene önem veren firmamız ile Ankara’nın her yerinde ev Temizliği Hizmeti yapılmaktadır. Ev Temizliğinde kalite ve sizin standartlarınıza uygun hizmet sunan firmamız  7/24 hizmet vermektedir. Ev Temizliğinde kullandığımız temizlik araç ve gereçlerinde canlı sağlığına etki edebilecek yan etkileri olmaya kimyasal kullanmakla beraber, doğal ve etkili ürünler kullanılmaktadır.</p><div><br></div>
<p>Evinizde olamadığınız zamanlarda, evinizin genel temizliğini yapabilecek, hijyenik bir ortam sağlayabilecek, gerektiğinde ütü ve yemek desteği sağlayabilecek, tecrübeli, deneyimli, mesleki yeterliliği olan, güvenli ve referanslı personellerimiz ile hizmetinizdeyiz.</p><p>Asme Danışmanlık ekibimiz tarafından ev işlerine yardımcı olarak görevlendirilen kişiler,</p><ul><li>Temizlik</li><li>Ütü</li><li>Kıyafet yıkama</li><li>Yemek yapımı</li><li>Market alışverişi</li></ul><p> Hızlı ve güvenilir kişilerden hizmet alabilirsiniz. İşinde uzman kişiler arasında ister yatılı temizlikçi ister gündelik temizlikçi ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır. 2020 yılına özel avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Yıllardır sektör içerisinde olan Asme Danışmanlık yüzlerce ailenin personel ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Asme Danışmanlık olarak firmamızdan alacak olduğunuz Hasta Bakıcısı, Çocuk Bakıcısı, Yaşlı Bakıcısı yada Ev Yardımcı Hizmeti desteğinde profesyonel ekipten destek alacaksınız. Tüm personellerimiz tarafımızca eğitimleri tamamlanmış ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Asme Danışmanlık ekibini tamamiyle işini bilen, kontrollü ve çalışma ehliyeti olan kişilerden oluşmaktadır.</p><p>Ankara'nın Tüm İlçelerine Hizmet Vermekteyiz.</p>

Evinizde olamadığınız zamanlarda, evinizin genel temizliğini yapabilecek, hijyenik bir ortam sağlayabilecek, gerektiğinde ütü ve yemek desteği sağlayabilecek, tecrübeli, deneyimli, mesleki yeterliliği olan, güvenli ve referanslı personellerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Asme Danışmanlık ekibimiz tarafından ev işlerine yardımcı olarak görevlendirilen kişiler,

  • Temizlik
  • Ütü
  • Kıyafet yıkama
  • Yemek yapımı
  • Market alışverişi

 Hızlı ve güvenilir kişilerden hizmet alabilirsiniz. İşinde uzman kişiler arasında ister yatılı temizlikçi ister gündelik temizlikçi ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır. 2020 yılına özel avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Yıllardır sektör içerisinde olan Asme Danışmanlık yüzlerce ailenin personel ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Asme Danışmanlık olarak firmamızdan alacak olduğunuz Hasta Bakıcısı, Çocuk Bakıcısı, Yaşlı Bakıcısı yada Ev Yardımcı Hizmeti desteğinde profesyonel ekipten destek alacaksınız. Tüm personellerimiz tarafımızca eğitimleri tamamlanmış ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Asme Danışmanlık ekibini tamamiyle işini bilen, kontrollü ve çalışma ehliyeti olan kişilerden oluşmaktadır.

Ankara'nın Tüm İlçelerine Hizmet Vermekteyiz.

Copyright © 2021 | Asme Danışmanlık&İnsan Kaynakları | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım