Covid 19 Refakatçi/ Refakatçi Hizmeti

''Yaptığımız işi önemsiyoruz, Hareket Noktamız İnsana Saygıdır''

Asme danışmanlık firmamız tarafından tüm Ankara'da sağlanan refakatçi hizmetini profesyonel seviyeye getirmekteyiz. Hizmet aldığınız kişilerin alanlarında uzman olması gerekli durumlarda hem sizlere hemde hastalarınıza müdahalede bulunması gerekmektedir.

Hastalarınız da oluşabilecek ani durum değişikliği durumlarında hasta yakınlarının şoka girmektedir,bu sebeple hızlı ve tecrübesi ile önce hastaya müdahale etmeli ardından hasta yakınlarının sakinleştirmesi gerekmektedir. Tüm hastanede refakatçi hizmeti sağlayan kişilerin soğukkanlı davranarak hizmet vermeleri gerekmektedir.

Hasta Refakatçi, kendi özel ihtiyaçlarını karşılayamayan yaşlımızın ve hastamızın her türlü bakımını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra istenildiği taktirde ev işlerinde, yemek konusunda, ilaçların zamanında verilmesi noktasında ve benzeri konularda yardımcı olmaktadır. Eğer yatağa bağımlı hasta ise bezinin değiştirilmesinden, onun özel vücudunun bakımına kadar her şeyi yapmaktadır.Hastaların ilaçlarını zamanında alması, tedavileri açısından büyük önem taşımaktadır. Zamanında ilaçlarını almasını sağlayabilecek ve doktorları tarafından önerilen şekilde beslenmelerine yardımcı olacak hasta refakatçisi hizmeti sayesinde hastanızın daha hızlı iyileşmesi de mümkün olabilecektir.

Hastane ortamında ve evde bulunan hastanın beslenme, giyinme, soyunma, banyo, tuvalet ihtiyaçları ve diğer temizlik ve hastanızın bakım ihtiyaçları ve diğer günlük aktiviteleri gerçekleştirirken ortaya çıkabilecek ihtiyaçlarda yardımcı olmak, doktor ve/veya hemşire tarafından kendisine bildirilen görevleri yerine getirmek, hastanın alması gereken ilaçların takibini yaparak zamanında almasını sağlamak, hasta refakat odasının temiz ve düzenli tutulmasını sağlamak gibi görevleri yürütür.


<p><b><span style="font-size: 18px;">''Yaptığımız işi önemsiyoruz, Hareket Noktamız İnsana Saygıdır''</span></b></p><p>Asme danışmanlık firmamız tarafından tüm Ankara'da sağlanan refakatçi hizmetini profesyonel seviyeye getirmekteyiz. Hizmet aldığınız kişilerin alanlarında uzman olması gerekli durumlarda hem sizlere hemde hastalarınıza müdahalede bulunması gerekmektedir.<br></p><p>Hastalarınız da oluşabilecek ani durum değişikliği durumlarında hasta yakınlarının şoka girmektedir,bu sebeple hızlı ve tecrübesi ile önce hastaya müdahale etmeli ardından hasta yakınlarının sakinleştirmesi gerekmektedir. Tüm hastanede refakatçi hizmeti sağlayan kişilerin soğukkanlı davranarak hizmet vermeleri gerekmektedir.</p><p>Hasta Refakatçi, kendi özel ihtiyaçlarını karşılayamayan yaşlımızın ve hastamızın her türlü bakımını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra istenildiği taktirde ev işlerinde, yemek konusunda, ilaçların zamanında verilmesi noktasında ve benzeri konularda yardımcı olmaktadır. Eğer yatağa bağımlı hasta ise bezinin değiştirilmesinden, onun özel vücudunun bakımına kadar her şeyi yapmaktadır.Hastaların ilaçlarını zamanında alması, tedavileri açısından büyük önem taşımaktadır. Zamanında ilaçlarını almasını sağlayabilecek ve doktorları tarafından önerilen şekilde beslenmelerine yardımcı olacak hasta refakatçisi hizmeti sayesinde hastanızın daha hızlı iyileşmesi de mümkün olabilecektir.</p><p>Hastane ortamında ve evde bulunan hastanın beslenme, giyinme, soyunma, banyo, tuvalet ihtiyaçları ve diğer temizlik ve hastanızın bakım ihtiyaçları ve diğer günlük aktiviteleri gerçekleştirirken ortaya çıkabilecek ihtiyaçlarda yardımcı olmak, doktor ve/veya hemşire tarafından kendisine bildirilen görevleri yerine getirmek, hastanın alması gereken ilaçların takibini yaparak zamanında almasını sağlamak, hasta refakat odasının temiz ve düzenli tutulmasını sağlamak gibi görevleri yürütür.</p><div><br></div>
<p>Hastanede veya evde tedavi gören hastalarınızın bakımı ile ilgilenecek olan yatılı hasta refakatçisi için Asme Danışmanlık ile irtibata geçebilirsiniz. Hastanızın tüm ihtiyaçlarını eksiksiz ve hatasız bir şekilde karşılayabilecek, ihtiyacı olan ilgiyi ve şefkati gösterebilecek günlük refakatçi uzmanımızı uzakta aramanıza hiç gerek yok. Tamamı deneyimli olan ve referans da gösterebilecek olan evde hasta refakatçisi hizmetlerimizden siz de faydalanın.Ankara'nın tüm ilçe ve köylerinde hizmet vermekteyiz.<br></p><p>Hastaların ilaçlarını zamanında alması, tedavileri açısından büyük önem taşıyor. Doğru zamanda ilaçlarını almasını sağlayabilecek ve doktorları tarafından önerilen şekilde beslenmelerine yardımcı olacak hasta refakatçi sayesinde hastanızın daha hızlı iyileşmesi de mümkün olabilecektir.Ameliyat sonrası veya yaşlılıktan dolayı hastanede olan vatandaşlarımıza hastanede refakatçi tedarik ediyoruz. Saatlik, yarım gün,tam gün yada hasta refakatçi hizmeti veriyoruz.</p><p>Ankara'nın tüm ilçe ve köyüne dilediğiniz gün ve saatte hastanede refakatçi talebinde bulunabilirsiniz. Yüzlerce kişilik çalışma ekibimiz ile eğitimli ve kişisel becerilere sahip kişilerden oluşmaktadır. Yıllardır sektörün içerisinde bulunan Asme Danışmanlık ekibimiz sizlere profesyonel refakatçi hizmeti sunmaktadır.</p><p>Uzman kişilerden destek alarak zor sürecinizi kolaylaştırabilirsiniz. Ekibimizde refakatçi hizmetini sağlayan kişilerin tecrübeli ve uzman olmaları konusunda çok hassas davranmaktayız. Bireysel olarak bakıcı yada refakatçi olarak hizmet veren kişilere yakınlarınızı emanet etmeniz sizleri ve yakınlarınızı zor durumda bırakabilir.</p><p>Gerek gazetelerde gerekse haberlerde karşılaştığımız kötü ve yakışıksız hizmet veren kişiler genel olarak bireysel çalışma gerçekleştirmektedir. Bu sebeple danışmanlık firmasından hastanede refakatçi hizmeti almanız durumunda kişilerin bağlı oldukları firma ve sorumlulukları olması nedeni ile daha dikkatli davranmaktadırlar.</p><div><br></div>

Hastanede veya evde tedavi gören hastalarınızın bakımı ile ilgilenecek olan yatılı hasta refakatçisi için Asme Danışmanlık ile irtibata geçebilirsiniz. Hastanızın tüm ihtiyaçlarını eksiksiz ve hatasız bir şekilde karşılayabilecek, ihtiyacı olan ilgiyi ve şefkati gösterebilecek günlük refakatçi uzmanımızı uzakta aramanıza hiç gerek yok. Tamamı deneyimli olan ve referans da gösterebilecek olan evde hasta refakatçisi hizmetlerimizden siz de faydalanın.Ankara'nın tüm ilçe ve köylerinde hizmet vermekteyiz.

Hastaların ilaçlarını zamanında alması, tedavileri açısından büyük önem taşıyor. Doğru zamanda ilaçlarını almasını sağlayabilecek ve doktorları tarafından önerilen şekilde beslenmelerine yardımcı olacak hasta refakatçi sayesinde hastanızın daha hızlı iyileşmesi de mümkün olabilecektir.Ameliyat sonrası veya yaşlılıktan dolayı hastanede olan vatandaşlarımıza hastanede refakatçi tedarik ediyoruz. Saatlik, yarım gün,tam gün yada hasta refakatçi hizmeti veriyoruz.

Ankara'nın tüm ilçe ve köyüne dilediğiniz gün ve saatte hastanede refakatçi talebinde bulunabilirsiniz. Yüzlerce kişilik çalışma ekibimiz ile eğitimli ve kişisel becerilere sahip kişilerden oluşmaktadır. Yıllardır sektörün içerisinde bulunan Asme Danışmanlık ekibimiz sizlere profesyonel refakatçi hizmeti sunmaktadır.

Uzman kişilerden destek alarak zor sürecinizi kolaylaştırabilirsiniz. Ekibimizde refakatçi hizmetini sağlayan kişilerin tecrübeli ve uzman olmaları konusunda çok hassas davranmaktayız. Bireysel olarak bakıcı yada refakatçi olarak hizmet veren kişilere yakınlarınızı emanet etmeniz sizleri ve yakınlarınızı zor durumda bırakabilir.

Gerek gazetelerde gerekse haberlerde karşılaştığımız kötü ve yakışıksız hizmet veren kişiler genel olarak bireysel çalışma gerçekleştirmektedir. Bu sebeple danışmanlık firmasından hastanede refakatçi hizmeti almanız durumunda kişilerin bağlı oldukları firma ve sorumlulukları olması nedeni ile daha dikkatli davranmaktadırlar.


Copyright © 2021 | Asme Danışmanlık&İnsan Kaynakları | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım